www.Cacak-hq.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cs 1.6 GUI

2 posters

Go down

Cs 1.6 GUI Empty Cs 1.6 GUI

Post  Admin Fri Jan 15, 2010 1:42 am

Evo malo objasnjenje kako se radi u programu Cs Color Scheme 3.0
Za pocetak skinete program : Ovde

Instalirajte program na komp,kada ga instalirate dvoklik i otvorite ga,izbacice vam ovo:
Cs 1.6 GUI 5d991e10
tu nadjete hl.exe koji vam se nalazi u folderu de ste instalirali cs:

c:program files->valve

E sad dalje izmene cs-a su vec prostije ovako vam izgleda kada odradite ovo gore navedeno
Cs 1.6 GUI 2af56c10

E ovde cu sad objasniti sta znaci sta na slici
Navescu boju kvadrata i broj koji imate na slici cemu sluzi:
Brojeve sam naveo jer mozda neko nevidi boje(deltonista)

1.Crveni kvadrat - znaci deo menua koji zelite da menjate,ovo takodje mozete birati i klikom misa na slici
2.Plavi kvadrat - ovo su vam fontovi a pored imate i velicinu slova
3.Zuti kvadrat - tu vam se podesava prozirnost menua,npr menu sa tab u obicnom cs-u vec ima svoju prozirnost
4.Crni kvadrat - iskreno neznam cemu sam ovo zaokruzio nisam koristio ovo je lol
5.Rosi kvadrat - ovde mozete ubaciti muziku koju zelite da ide dok se krecete krzo menu u cs-u

Evo objasnjenje i za Cs Background Maker 3.0
Skinuti program mozete ovde
Instalirajte ga i pokrenite ga dvoklikom,ovako izgleda:

Cs 1.6 GUI 4901a010

slika je ista kao i za Cs Color Scheme 3.0

e sad kad se program startuje lako je odraditi ostalo,izbaerete counter strike 1.6 i izbaci vam ovo:
Cs 1.6 GUI 40610

E sad ovo je jako lako idete na Load Pcture koji se nalazi u donjem desnom uglu,zatim vam izbaci prozor de vi sami nadjete sliku u kompjuteru koju ocete,i on vam je sam podesi kako treba sad rezoluciju mozete menjati kako vama odgovara,ja stavljam najvecu 1280x1024 i zatim kad to sve podesite idete na make cs background i ako vam jos treba dodatni zip fail da date ortacima onda samo idete na zip files.
E to je to sto se tice pravljenje pozadine u Cs Background Maker 3.0
Admin
Admin
Admin

Posts : 339
Join date : 2010-01-03

https://cacakgaming.forumotion.net

Back to top Go down

Cs 1.6 GUI Empty Serbian.Cs.Force^Arone032

Post  arone032 Tue Jan 19, 2010 4:11 pm

odusewljen sam............................ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

arone032

Posts : 37
Join date : 2010-01-10
Age : 29
Location : sibir_cacak

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum