www.Cacak-hq.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Recnik srpskih fraza

Go down

Recnik srpskih fraza Empty Recnik srpskih fraza

Post  Admin Sat Jan 09, 2010 11:43 am

Sta stvarno znace neke stvari u Srbiji:

Moja baba - Omnipotentno biće. Biće koje može da uradi sve iliti bilo šta.
"Ej! Vidi šta ja umem!"
"To? Pa to može i moja baba!"

Nanosekunda - Vreme koje protekne od trenutka kada kažete za koji utisak glasate do trenutka kada vam Olja Bećković spusti slušalicu!

A?! - Sinonim, skraćenica za: "Izvinite, nisam vas pratio, da li bi bili ljubazni i još jednom mi ponovili ono što ste malo pre rekli?"

Majstor -Vozač autobusa - "Majstore, jel može zadnja?"

Mače -Komshinica iz zgrade koja je krenula na fax.A secas je se jos kad je igrala lastish....

Njutnov zakon gravitacije - ''Telo izbačeno početnom brzinom V vertikalno naviše ne može da omane zemlju - pa da mu jebeš mater!''

Isidora Bjelica - otvarač za konzerve sa poklon šeširom

Nanosekunda - Vremenski interval koji protekne od momenta kad se vrata autobusa GSP-a otvore do momenta kada se zauzme i poslednje sediste.

Slobodan Milosevic - ...ne pusta te da odrastes.

Kostunica - lepo kaze moj deda: "cuvaj se coveka koji poruzni kad se nasmeje'

Blutut - Distanca - "Ma ne bih je dirao ni blututom."

Petar Petrovic - čovek sa uzorka uplatnice u poštama i bankama;velika verovatnoća da čovek sa tim imenom nikada nije niti će biti rođen.Ako jeste ili ako hoce, sva je prilika da ce imati podosta problema...

Skupstina - Animal planet uzivo

Snajper baba - Baba koja ceo dan, a bogami i noć provodi "viseći" na prozoru i trudi se da joj ništa ne promakne.U svakom trenutku nepogrešivo zna ko je ušao, a ko izašao iz zgrade.

Rihanna - Estradna umetnica koja se proslavila tako što joj se zaglavio "cedee dee dee e e" .....

Jevrej - Jedinica evropske valute na šabanskom.

Dodjes mi dodjem ti - model zauvek uspešne srpske ekonomije

Motka - U srpskom narodu predmet koji se ritualno maže govnima, a zatim se njime udara po onome protiv koga ne možeš ama baš ništa... a jes' zaslužio da mu sve koske polomiš.

Ironija - Gomila likova u Nike-ama razbija McDonald's.

Megatrend - Lanac 'drive in diplomas' obrazovnih ustanova.

Gilipterka - Bela potkošulja neverovatno popularna kod komunističkih heroja obnove i MTV repera.

Saobracajni znaci - Stvari koje ne jebemo dva posto.

Ahmmm - Uzdah kojim počinje većina rečenica aktuelnog premijera

Oce kaki, nece kaki - Vaga u horoskopu

Ivana Mihić - Glumica koju samo majka moze da voli, a otac da joj da ulogu.

Yugo 45 - Yugoslavia U Govnima Od 45-e

Yugo - You-go, but car doesn't
Admin
Admin
Admin

Posts : 339
Join date : 2010-01-03

https://cacakgaming.forumotion.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum